top of page
Desk with Stethoscope

HELP CENTER

Per cdo informacion nga kontaktoni

FAQ: FAQ

KU NDODHENI?

Adresa jone eshte Kujdesi Respirator ne Rrugen Dr Shefqet Ndroqi Tirane. Per me shume informacion mund te na kontaktoni prane tel: 069700123

CILAT JANE MENYRAT E PAGESES?

Ju mund te pagoni online ose prane pikes tone te shitjes

A SIGURONI TRANSPORT?

Ne sigurojme transport dhe servis falas ne gjithe territorin e Shqiperise

bottom of page